Моряку Андрію Артеменку вручили нагрудний знак і диплом почесного громадянина Новоукраїнки

Учора, 10 жовтня, у стінах рідної школи, звільненому з російського полону моряку Андрію Артеменку вручили нагрудний знак та Диплом про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Новоукраїнка”. Це звання присвоїли до 249-ї річниці міста, але Андрій не зміг бути присутнім на урочистостях, оскільки лікувався у військовому госпіталі.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт новоукраїнської міськради.

У ході зустрічі міський голова Олександр Корінний привітав із поверненням земляка і сказав, що завдяки таким патріотам наша держава завжди буде цілісною. Також він наголосив, що міська влада завжди готова прийти на допомогу своїм захисникам.

Андрій зустрівся з учнями Новоукраїнської ЗШ №4, які з цікавістю слухали розповіді моряка та ставили йому безліч питань. Хлопці і дівчата наввипередки поспішали зроби фото з героєм.

Навіть після закінчення зустрічі, школярі та вчителі не поспішали відпускати Андрія, адже кожна хвилина спілкування це корисний досвід для майбутніх захисників країни.

50e17475e536972d700f4bce2665ecac.jpg

1e43bddfdefc052ff1de471f2c994924.jpg


Нагадаємо, 25 листопада 2018 року, 24-х українських моряків затримали під час спроби переходу українських кораблів з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку. Росія, всупереч міждержавному договору та міжнародному морському праву, перекрила прохід через протоку і здійснила напад на українські судна.

7 вересня 2019 року 35 українців, зокрема 24 моряки, які перебували в полоні Російської Федерації повернулися на Батьківщину.

Зустріч звільнених українців.

Опубліковано Офіс Президента України Субота, 7 вересня 2019 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар