![Андрій Артеменко](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2019/09/Andrij-Artemenko-678x381.jpg)
Старшому матросу Військово-морських сил ЗСУ Андрію Артеменку, який нещодавно повернувся з російського полону, надали звання “Почесний громадянин міста Новоукраїнка”.
Про це йдеться на сайті новоукраїської міськради, повідомляє Перша електронна газета.
Таке рішення одностайно прийняли на позачерговій сесії Новоукраїнської міської ради, учора, 9 вересня.
Нагадаємо, 25 листопада 2018 року, 24-х українських моряків затримали під час спроби переходу українських кораблів з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку. Росія, всупереч міждержавному договору та міжнародному морському праву, перекрила прохід через протоку і здійснила напад на українські судна.
7 вересня 2019 року 35 українців, зокрема 24 моряки, які перебували в полоні Російської Федерації повернулися на Батьківщину.
Опубліковано Офіс Президента України Субота, 7 вересня 2019 р.