У Злинці розвалюються будинки, під вікнами яких їздять вантажівки

© скріншот з відео

У селі Злинка Маловисківського району вантажівки зруйнували дорогу на вулиці Центральна. Машини перевозять вантажі з двох кар’єрів та елеватору.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Місцеві жителі скаржаться, що у них почали руйнуватися будинки – показують величезні тріщини на стелі і стінах. Пригадують, як одного разу на жінку впав шматок зі стелі. Розповідають, що в хаті все трясеться, коли повз проїжджає фура.

Люди вимагають заборонити проїзд вантажівкам цією вулицею. А директор Анастасіївського кар’єру Володимир Сиротюк каже, що іншого шляху до дороги М-12 Тарасівка-Злинка-Новоукраїнка немає. Додає, що у липні його підприємство засипало ями на дорозі, витративши майже 300 тон щебню.

Нагадаємо, у Кропивницькому просять відремонтувати дорогу і сходи до джерела.

Читайте також: На трасі Кропивницький-Миколаїв вкладають бетон

Більше дивіться в сюжеті Суспільного:

Дорога у Злинці

У селі Злинка Маловисківського району вантажні машини зруйнували дорогу на вулиці Центральна, від руху вантажівок руйнуються будинки жителів. Про це розповіли Суспільному жителі цієї вулиці Петро Миценко і Тетяна ПлатОн. За їхніми словами, по дорозі у селі їздять машини з вантажами з двох кар’єрів та елеватору. Іншого сполучення від кар`єру до дороги М-12 Тарасівка-Злинка-Новоукраїнка немає – розповів директор Анастасіївського кар`єру Володимир Сиротюк. Каже, у липні ями на дорозі засипали за власною ініціативою.

Опубліковано UA: Кропивницький Вівторок, 8 жовтня 2019 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар