ООН закликає ефективно розслідувати напад на громадського активіста у Кропивницькому

Організація Об’єднаних Націй (ООН) відслідковує реакцію поліції і закликає до ефективного розслідування нападу на громадського омбудсмана із захисту виборчих прав громадянської мережі “ОПОРА” у Кропивницькому Євгена Гурницького.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт представництва ООН в Україні.

Ввечері 26 січня Гурницького вдарили в обличчя, коли він повертався додому. Зловмисники втекли з місця події, не взявши його особистих речей. Активіст, який повідомляв про порушення виборчого законодавства у Кіровоградській області, пов’язує цей насильницький інцидент з його професійною діяльністю.

“Я вітаю дії поліції, в тому числі й публічне засудження, висловлене Міністром внутрішніх справ, та негайні кроки, здійснені поліцією в Кропивницькому, – сказала координаторка системи ООН та координаторка з гуманітарних питань в Україні Оснат Лубрані. – Я закликаю правоохоронні органи провести ефективне та невідкладне розслідування та забезпечити притягнення винних до відповідальності. Це завжди є вкрай важливим, а особливо у виборчий період. Негайне розслідування подібних випадків стане чітким сигналом того, що Уряд не толеруватиме насильство або будь-які спроби затьмарити прозорість виборів”, – додала пані Лубрані.

Читайте також: Поліція почала штрафувати за порушення передвиборної агітації на Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар