Важливо

У Кропивницькому напали на представника Громадянської мережі ОПОРА

© portal.lviv.ua

У Кропивницькому, 26 січня, близько 23:00 у під’їзді багатоповерхівки скоїли напад на громадського омбудсмена із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Євгена Гурницького. Він пов’язує цей випадок із професійною діяльністю.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією ОПОРИ.

«Вчора у під’їзді будинку де я мешкаю, відносно мене скоєно напад. Невідомі особи назвали мене по імені, я відгукнувся і потім мені завдали ушкодження в області правого ока. Невідомі особи втекли з місця події і не взяли жодну з моїх особистих речей.

Цей випадок пов’язую з професійною діяльністю, оскільки останнім часом я фіксую порушення виборчого законодавства на території Кіровоградської області», – зазначив Євген Гурницький.

Омбудсмен написав заяву в поліцію, також звернувся в медичний заклад.

Євген Гурницький є заявником до поліції у одній справі щодо розміщення агітаційних матеріалів без вихідних даних на білбордах із зображенням одного із кандидатів у Президенти України та свідком ще у ряді подібних заяв в поліцію по білбордах із зображенням інших п’яти кандидатів.

«Виборча кампанія тільки розпочалася, а на представника ОПОРИ скоєно напад.

Ми розцінюємо цю подію як тиск на спостереження. І у будь-якому випадку будемо об’єктивно і неупереджено фіксувати перебіг виборів Президента України у Кіровоградській області», – наголосила координаторка спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

Нагадаємо, представники ОПОРИ міста Кропивницький написали заяви у поліцію щодо розміщення білбордів без вихідних даних із зображенням кандидатів у Президенти Євгена Мураєва, Анатолія Гриценка, Валентина Наливайченка, Андрія Садового, Сергія Капліна. А також 22 січня у Кропивницькому склали заяву до поліції на ймовірне порушення закону України «Про вибори Президента України» щодо розміщення білборда без вихідних даних кандидата Олександра Шевченка.

Більше новин від Громадянської мережі ОПОРА дивіться за посиланням.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар