Важливо

Дитяча обласна лікарня отримала сучасне нейрохірургічне обладнання

Дитяча обласна лікарня отримала від кропивницького МФБ «Янгол життя» нове обладнання європейського зразка – рефракційну систему Doro для фіксації черепа.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Таку покупку на понад мільйон гривень оплатив благодійник, який побажав залишитися невідомим. За словами співзасновниці благодійного фонду Ольги Присяжнюк, подібний апарат мають лише три лікарні в Україні.

“Цей фіксатор черепа має багато переваг. Він мобільний, безпечний і може змінювати положення під час операції. Апарат фіксації білоруський, зроблений за міжнародними стандартами, призначений як для малюків, так і для дітей підліткового віку”, – зазначив лікар-нейрохірург Олександр Пизін.

Нейрохірургічний фіксатор голови Doro полегшує роботу хірурга під час проведення операції. Це покращує результативність хірургічного втручання і, як наслідок, пришвидшує реабілітацію пацієнта.  Система виготовлена з нержавіючої сталі. Наявність рухливих рукавів із поворотом на 360° забезпечує точне позиціонування. Установка фіксатора легка і не займає багато часу. Головне – вона призначена для дітей будь-якого віку, починаючи з немовлят.

Нагадаємо,на Кіровоградщині телемедицина запрацює вже у березні.

Читайте також: Єдину диспетчерську службу екстреної медичної допомоги створять у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар