Важливо

У Новоукраїнці піднімуть ще один прапор ВМС України

© Крим Реалії

Завтра, 12 грудня, об 11:00 біля приміщення Новоукраїнської міської ради відбудеться підняття прапору Військово-морських сил України в підтримку полонених українських моряків.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт новоукраїнської міськради.

Нагадаємо, серед полонених моряків є двоє уродженців Кіровоградщини - Роман Мокряк та Андрій Артеменко.

Долучитися до урочистостей запрошують усіх бажаючих. Міська рада знаходиться за адресою: вул. Покровська, 70.

Зазначимо, що 7 грудня, перший прапор ВМС України у Новоукраїнці підняли на площі перед приміщенням райдержадміністрації.

Перед цим, 4 грудня, біля будівлі міськвиконкому у Кропивницькому підняли прапор Військово-морських сил України. Таким чином міська влада та кропивничани висловили свою підтримку українським морякам, яких у Чорному морі російські військові захопили у полон.


Нагадаємо, 24-х українських моряків затримали під час спроби переходу українських кораблів з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку. Росія, всупереч міждержавному договору та міжнародному морському праву, перекрила прохід через протоку і здійснила напад на українські судна.

27 і 28 листопада у Криму українських моряків засудили до двох місяців ув’язнення.

Серед полонених моряків є двоє уродженців Кіровоградщини Роман Мокряк та Андрій Артеменко.

Командир малого бронекатера ВМС України «Бердянськ», уродженець села Карлівка Кропивницького району Кіровоградщини, старший лейтенант Роман Мокряк відмовився відповідати на питання співробітників російської ФСБ і «зізнаватися» на відео у злочинах, які він не скоював.

Українських моряків, яких 25 листопада захопили у полон російські військові, перевезли у Москву. 21 полонений знаходяться в СІЗО «Лефортово», а троє поранених перебувають у лікарні «Матроська тиша».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар