Важливо

На підтримку полонених українських моряків у Новоукраїнці замайорів прапор ВМС України

У знак підтримки полонених українських моряків, серед яких мешканець Новоукраїнки Андрій Артеменко, на площі перед приміщенням райдержадміністрації підняли Державний Прапор України та прапор Військово-Морських Сил України.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт новоукраїнської міськради.

Нагадаємо, серед полонених моряків є двоє уродженців Кіровоградщини - Роман Мокряк та Андрій Артеменко.

Честь підняти прапори мали військовослужбовці ЗСУ – учасники АТО та дружина Андрія Артеменка Марина.

Урочисте підняття прапорів відбувалося в присутності військовослужбовців, Новоукраїнського міського голови Олександра Корінного, керівництва РДА, райради та громадськості міста.

9bbe9de52697ddf1e0c2c2000eae13a8.jpg

Зазначимо, що 4 грудня, біля будівлі міськвиконкому у Кропивницькому підняли прапор Військово-морських сил України. Таким чином міська влада та кропивничани висловили свою підтримку українським морякам, яких у Чорному морі російські військові захопили у полон.

Нагадаємо, 24-х українських моряків затримали під час спроби переходу українських кораблів з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку. Росія, всупереч міждержавному договору та міжнародному морському праву, перекрила прохід через протоку і здійснила напад на українські судна.

27 і 28 листопада у Криму українських моряків засудили до двох місяців ув’язнення.

Серед полонених моряків є двоє уродженців Кіровоградщини Роман Мокряк та Андрій Артеменко.

Командир малого бронекатера ВМС України «Бердянськ», уродженець села Карлівка Кропивницького району Кіровоградщини, старший лейтенант Роман Мокряк відмовився відповідати на питання співробітників російської ФСБ і «зізнаватися» на відео у злочинах, які він не скоював.

Українських моряків, яких 25 листопада захопили у полон російські військові, перевезли у Москву. 21 полонений знаходяться в СІЗО «Лефортово», а троє поранених перебувають у лікарні «Матроська тиша».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар