Важливо

У Кропивницькому змінили схеми руху маршруток №11 та 126

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Маршрутні таксі №11 та 126 змінили схему руху. Віднедавна 11-та маршрутка на шляху до залізничного вокзалу курсує вулицею Шевченка, а не проспектом Винниченка. А 126-й маршрут курсує лише до Центрального ринку, а не до Критого.

Про це Першій електронній газеті розповів начальник управління транспорту міськради Олександр Вергун.

Рішення про зміни схеми руху цих маршрутів виконком ухвалив ще у травні цього року. Але до серпня 11-та маршрутка ще курсувала за старою схемою.

Окрім того, у серпні виконком вніс зміни ще до 16-ти міських автобусних маршрутів. Але, за словами Олександра Вергуна, вони стосуються лише змін назв вулиць і кількості машин.

Отже, відповідно до ухвалених виконкомом змін, реально змінилися лише схеми руху маршрутів №11 та 126.

11-ті маршрутки на шляху із вул. Жадова до залізничного вокзалу їдуть вулицею Шевченка, а у зворотньому напрямку, із залізничного вокзалу, схема не змінилася – по проспекту Винниченка. Схема руху маршрутного таксі №11 виглядає так:

Вул. Генерала Жадова, Героїв України, Космонавта Попова, Юрія Коваленка, просп. Університетський, Євгена Тельнова, Соборна, Велика Перспективна, Шевченка, Євгена Чикаленка, Юрія Олефіренка, Ганни Дмитрян, Поповича.

У зворотньому напрямку – вул. Поповича, Ганни Дмитрян, Юрія Олефіренка, пров. Училищний, вул. Вокзальна, просп. Винниченка, вул. Преображенська, Велика Перспективна, Соборна, Євгена Тельнова, Юрія Коваленка, Космонавта Попова, Генерала Жадова .

А 126-й маршрут скоротили – раніше він курсував із Кущівки до Критого ринку, а тепер – лише до Центрального ринку. Його оновлена схема руху виглядає таким чином:

Вул. Генерала Кульчицького, Кримська, Олександрійська, Петропавлівська, Гоголя, Кропивницького, Шевченка, Декабристів, Преображенська, Олександрійська, Кримська, Генерала Кульчицького.


Нагадаємо, 18 серпня розпочав свою роботу автобусний маршрут №46 “Селище Гірниче – Новомиколаївка”. А 23 серпня стартував автобусний маршрут №130-А “Катранівка – Лелеківка”. До 30 серпня також розпочне роботу маршрут №111-А “Стара Балашівка – Озерна Балка”.

На цих маршрутах курсуватимуть нові білоруські автобуси МАЗ 206, які за 32 млн 700 тис. грн цього року придбало КП “Електротранс” у дніпровської фірми ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” .

Поширити:

Залишити коментар:

коментар