Важливо

Почав свою роботу автобусний маршрут №130-А “Катранівка – Лелеківка”

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
© Юрій Деркаченко у Facebook

Учора, 23 серпня, у Кропивницькому стартував автобусний маршрут №130-А “Катранівка – Лелеківка”.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Відео та фото сьогоднішнього відправлення автобуса за цим маршрутом виклав у Facebook кропивничанин Юрій Деркаченко.

Маршрут №130-А “Катранівка – Лелеківка” обслуговуватимуть 2 автобуси за схемою:

Вул. Генерала Родимцева, Преображенська, Петропавлівська, Гоголя, Кропивницького, Шевченка, Арсенія Тарковського, Гоголя, Велика Перспективна, Євгена Маланюка, Полтавська, пров. Об’їзний, вул. Короленка, Холодноярська.

У зворотньому напрямку – вул. Холодноярська, Короленка, пров. Об’їзний, вул. Полтавська, Євгена Маланюка, Велика Перспективна, Преображенська, Генерала Родимцева. 

Нагадаємо, 9 серпня, у Кропивницькому відбувся конкурс перевізників. КП “Електротранс” отримало право протягом 5-ти років перевозити пасажирів на міських маршрутах №46, №111-А та 130-А.

Раніше Першій електронній газеті повідомили, що маршрут №130-А почне свою роботу 24 серпня, а маршрут №111-А – 30 серпня.

На них курсуватимуть нові білоруські автобуси МАЗ 206, які за 32 млн 700 тис. грн цього року придбало КП “Електротранс” у дніпровської фірми ТОВ “Торговий Дім “ЛІТАН” .

18 серпня ці МАЗи виїхали на автобусному маршруті №46 “Селище Гірниче – Новомиколаївка”.

МАЗ 206 – міський низькопідлоговий автобус загальною пасажиромісткістю 72 пасажири, 25 з яких сидячі. Цей автобус обладнаний пандусом для людей з інвалідністю та майданчиком для візка.

Опубліковано Юрієм Деркаченком Середа, 22 серпня 2018 р.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар