Важливо

Як у Кропивницькому відбуваються навчання резервістів третього полку спецпризначення

Бійців-резервістів викликали на збори, щоб згадати старе й навчитися воювати за новими стандартами. Вони повернулися у легендарний підрозділ, який першим зустрічав атаку проросійських бойовиків на Сході країни. Демобілізовані бійці третього полку спецпризначення з усієї України з’їхалися на збори резервістів у Кропивницький.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт “2+2“.

Переважно це ті самі “кіборги”, які в 14-15 роках служили у військовій розвідці, зокрема утримували Донецький аеропорт. Чотири роки тому хлопці виїжджали на передову у страйкбольній формі, а тепер вчаться воювати із зовсім іншим оснащенням та за стандартами НАТО. Вивчають тактична медицину та дію групи, співпрацюють із безпілотниками та новою технікою.

Бойовики влаштували оборонцям Водяного безперервну артилерійську атаку

Відпочивати у казармах їм не доводиться, після занять на полігонах та стрибків з парашуту бійці йдуть у ліси, пересуваються непомітно, відпрацьовують переправи через водойму на лінії зіткнення, а їжу отримують з гелікоптерів. Все, як у справжніх бойових умовах.

Формат роботи у групах обрали не випадково – розвідники на зборах мають не лише навчитися новим тактикам, а й зжитися один з одним, щоб у будь-який момент разом стати до зброї.

Детальніше в сюжеті “Спецкору”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар