Важливо

Поліція Кіровоградщини має 32 вакансії

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

На Кіровоградщині стартував конкурс на посади молодшого та середнього складу поліції області. Зокрема, зараз проводиться набір на 32 вакантні посади.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі обласної поліції.

Прийом оnline-анкети та документів розпочався з 18 червня і триватиме до 10 липня 2018 року.

Вакансії:

  • дільничний офіцер поліції – 5 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети НАТИСНІТЬ ТУТ;
  • оперуповноважений – 5 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети НАТИСНІТЬ ТУТ;
  • поліцейський сектору реагування патрульної поліції – 10 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети НАТИСНІТЬ ТУТ;
  • поліцейський з логістики, обліку та збереження речових доказів і озброєння – 2 вакансії, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети НАТИСНІТЬ ТУТ);
  • поліцейський ізолятора тимчасового тримання – 9 вакансій, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети НАТИСНІТЬ ТУТ.
  • поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятора тимчасового тримання – 1 вакансія, для ознайомлення із вимогами конкурсу та заповнення оnline-анкети НАТИСНІТЬ ТУТ.

Для отримання будь-якої додаткової інформації щодо зазначених та майбутніх конкурсів на посади в поліції, ви можете звернутися за телефонами: (050) 383 99 96, (067) 523 10 90 та електронною адресою: nabir.police.kg@gmail.com.

Адреса розташування поліцейської комісії та сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Кіровоградській області: м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41.

Читайте також: У Кропивницькому триває набір в патрульну поліцію

Поширити:

Залишити коментар:

коментар