Важливо

У Міжнародний олімпійський день в Кропивницькому влаштують легкоатлетичний забіг і велокрос

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook

Масовими легкоатлетичним забігом і велопробігом відзначать кропивничани Міжнародний олімпійський день 23 червня. Цього дня о 9:00 одночасно стартуватимуть дві колони: легкоатлетів від Меморіального комплексу «Фортечні вали» і велосипедистів від вулиці Полтавської, щоб зустрітися на площі перед міською радою Кропивницького.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

“У центрі міста відбудуться урочистості з нагоди Міжнародного олімпійського дня, – відзначив начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний. – У святковій атмосфері будуть вручені заслужені державні нагороди видатним спортсменам відділення Інваспорту, які гідно презентували рідне місто на спортивних змаганнях найвищого рівня. Спортивні школи обласного центру отримають сертифікати на спортивний інвентар та обладнання, а кращі спортсмени міста – цінні подарунки”.

Під час урочистостей будуть також підбиті підсумки міського конкурсу «Молода людина року – 2018». Імена лауреатів цьогорічного конкурсу стануть відомими відразу у семи номінаціях.

На юних учасників свята чекають різноманітні і цікаві ігри, вікторини. Сертифікати про участь у відзначення Міжнародного олімпійського дня отримають наймолодший і найповажніший за віком учасники та найспортивніша родина Кропивницького.

Читайте також: У Кропивницькому нагородили найстаршого і наймолодшого учасника Олімпійського пробігу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар