Важливо

У результаті об’єднання педліцею та 18-ї школи обіцяють створити сучасний Науковий ліцей

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Об’єднання двох закладів освіти у Кропивницькому – НВО №18 і Педагогічного ліцею дозволить створити сучасну потужну школу – Науковий чи Академічний ліцей. На цьому наголосила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко під час зустрічі з педагогічним та батьківським колективом НВО№18 учора, 18 червня.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

© kr-rada.gov.ua

“Реорганізація здійснюється шляхом приєднання школи до ліцею, тож всі педагогічні працівники залишаться на своїх робочих місцях”, – запевнила Лариса Костенко. – “Позашкільний центр дитячої творчості «Надія» отримає підсилення від мистецького факультету педуніверситету, а у школі збережеться викладання автосправи”.

Лариса Костенко звернула увагу, що процес реорганізації шкіл відбувається у суворій відповідності до чинного законодавства: проект рішення міської ради був оприлюднений завчасно, на його обговорення відводилося два місяці, процес висвітлювався у засобах масової інформації, тривали консультації з педагогами і батьками учнів закладів.

© kr-rada.gov.ua

“Без сумніву, процес об’єднання зробить школу набагато сильнішою”, – переконана начальник управління освіти. – “Згідно із чинним законодавством, ліцеєм сьогодні може стати лише той заклад, який матиме на потоці у старшій школі чотири класи. Таким чином через декілька років у Кропивницькому лише з десяток шкіл зможуть забезпечити повний цикл навчання від початкової до старшої школи. І Науковий ліцей одним із перших робить крок для збереження себе у майбутньому”.

За інформацією директора Педагогічного ліцею Наталії Чередніченко, яка в перспективі стане і директором об’єднаного Наукового ліцею, реорганізована школа відкриває перед своїми учнями додаткові можливості: якщо раніше вони мали змогу обрати навчання за двома напрямками, то тепер додатково за сімома, які надає ліцей.

Нагадаємо, 8 травня, члени виконкому припинили юридичну особу КЗ НВО №18 шляхом приєднання (реорганізації) до КЗ Педагогічний ліцей. Вже через декілька днів у Єдиній системі електронних петицій зареєстрували звернення, у якому випускники педліцею виступають проти реорганізації закладу шляхом приєднання до нього НВО №18.

© kr-rada.gov.ua
© kr-rada.gov.ua
© kr-rada.gov.ua
Поширити:

Залишити коментар:

коментар