Важливо

У Кропивницькому почали об’єднання педліцею та 18-ї школи

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Для створення потужного експериментального закладу освіти у Кропивницькому планують об’єднати педагогічний ліцей та школу №18.

Таке рішення сьогодні, 8 травня, ухвалили члени виконкому, повідомляє Перша електронна газета.

Як доповіла під час засідання виконкому начальниця управління освіти Лариса Костенко, на базі цих двох установ планують створити потужний заклад освіти.

“У зв’язку з тим, що прийнятий новий закон Про освіту, і є наміри міської влади та ЦДПУ створити на базі 18-ї школи потужний заклад освіти, ми пропонуємо оптимізувати мережу і у перспективі з’єднати НВО №18 та педагогічний ліцей.

Ми хочемо зробити експериментальний майданчик для впровадження всіх новацій”, – повідомила очільниця освітнього управління.

Згідно із прийнятим сьогодні рішенням, виконком припинив юридичну особу КЗ НВО №18 шляхом приєднання (реорганізації) до КЗ Педагогічний ліцей.  А також було створено комісію з реорганізації навчального закладу та визначено задачі цієї комісії.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар