Важливо

Семеро кропивницьких спецпризначенців отримали срібних вовкулаків

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
© 3 полк

Учора, 18 червня, на території 3-го полку спеціального призначення відбулося чергове вручення “Срібного вовкулаки”. Нагороду отримали 7 військовослужбовців.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт 3 полку.

Підвіс вагою 15 грамів виготовлений зі срібла, волонтери вручають його бійцям 3 окремого полку спеціального призначення вже близько 2 років. Усі відзнаки мають унікальний номер.

Волонтерка громадської ініціативи “Армія SOS Кіровоград” Оксана Червона розповідає, що ця нагорода для обраних, для найкращих з кращих.

“Цінність його не в тому, що він срібний, головна його цінність у тому, що жертвують срібло прості жителі нашого міста і не тільки. Присилають люди поштою, перевізниками з різних міст. Люди, які читають в інтернеті і знають, що у нас є така нагорода для хлопців, – каже волонтерка. – Срібного вовкулаку отримають ті, хто довів відданість своєму народові та державі під час бойових дій на сході країни. Це має бути людина, яка довела, що для неї захист своєї батьківщини, свого народу, своєї України – понад усе”.

Бажаючі долучитись до ініціативи можуть приносити срібні прикраси та вироби до магазину “Буки” за адресою: вул. Велика Перспективна б. 35/54

Для зв’язку з волонтеркою можна написати повідомлення на її особисту сторінку у соціальній мережі Facebook чи у групу “Армія SOS Кіровоград”.

Фото Оксани Червоної – 3 полк

Поширити:

Залишити коментар:

коментар