Юні спортсмени відвідали музей бойової слави кропивницьких “кіборгів”

Вихованці комплексної ДЮСШ №3 міської ради міста Кропивницького відвідали музей бойової слави 3-го окремого полку спеціального призначення.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Для юних спортсменів відділення настільного тенісу із тренером Андрієм Струтинським військові провели двогодинну екскурсію. Вихованці ДЮСШ №3 стали першою організованою групою спортсменів Кропивницького, яка ознайомилася з експозицією нещодавно відкритого музею.

Читайте також: Фрагменти неоголошеної війни: у Кропивницькому відкрили оновлений музей 3-го полку

Особливу увагу дітей привернули експонати, які розповідають про участь кропивницьких «кіборгів» у захисті територіальної цілісності України в зоні АТО. Всі експонати – реальні, привезені спецпризначенцясм зі Сходу України. Діти з пошаною доторкнулися до державного прапора, наскрізь прошитого кулями та уламками мін, з яким бійці третього полку захищали донецький аеропорт.

Екскурсія в кожному залі супроводжувалася тематичним відеорядом на телеекрані. Юних відвідувачів особливо вразив останній зал, в якому на стіні відеопроектор транслював фотографії бійців третього полку, які загинули, виконуючи бойові завдання на Сході України. Загалом за час війни з російськими окупантами та сепаратистами 46 спецпризначенців віддали своє життя у новітній російсько-українській війні.

Керівництво комплексної ДЮСШ №3 планує продовжити практику відвідування музею бойової слави вихованцями спортивної школи. Найближчим часом там побувають спортсмени інших відділень, які діють у КДЮСШ №3.

Нагадаємо, 16 лютого, у Кропивницькому офіційно відкрив свої двері оновлений музей 3-го окремого полку спеціального призначення. Поки що музей знаходиться у чотирьох тематичних кімнатах, але вже у найближчому майбутньому його планують значно розширити – навіть облаштувати вуличну експозицію трофейної техніки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар