Важливо

Двоє новонароджених отримали перші документи прямо у пологовому будинку

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Учора, 5 січня, напередодні Різдва, у міському пологовому будинку відбулося традиційне вручення перших документів новонароджених. Керівник обласної юстиції Вадим Гуцул привітав молодих батьків із народженням малюків і вручив свідоцтво про народження двом діткам – Ульяні Варіченко та Єгору Калашнікову.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби юстиції області.

“Щотижня сервіс із вручення перших документів дитини в закладах охорони здоров’я користується серед мешканців Кіровоградщини все більшою популярністю. І мені, як керівнику, приємно відзначати, що з моменту запуску проекту на території Кіровоградської області свідоцтва про народження малюків без бюрократії і довготривалої витрати часу змогли отримати 7 135 молодих батьків», – відзначив начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар