Важливо

За “теплову диверсію” міська рада закликає порушити кримінальні справи проти керівників Кіровоградгазу

Ілюстрація

ВАТ «Кіровоградгаз» всупереч розпорядженням Кабміну, виконкому міськради, а також рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розпочав відключення газових котелень у Кропивницькому від постачання газу. Міська вдала звернулася до правоохоронців, аби ті порушили кримінальні провадження проти керівників Кіровоградгазу за підготовку організації диверсії у місті.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на сайт міськради.

Міська рада Кропивницького вимагає від керівництва ВАТ «Кіровоградгаз» негайно відновити постачання газу до котелень міста, і не створювати в обласному центрі надзвичайної ситуації, що межує з комунальною катастрофою.

“Міська рада Кропивницького вважає недопустимими методи шантажу в період опалювального сезону, до яких вдається керівництво ВАТ «Кіровоградгаз», адже міська влада тримає ситуацію з перебігом опалювального сезону під контролем, не допускає нової заборгованості, виконала всі умови НАК «Нафтогаз України» щодо реструктуризації боргу минулих періодів аж до забезпечення гарантій міського бюджету по сплаті щорічних платежів за договорами комунального підприємства, а жителі міста сплачують за теплопостачання.

Одночасно звертаємося до Служби безпеки України, Національної поліції, органів прокуратури забезпечити належну охорону газорозподільчих пунктів, недопущення відключення газу на території обласного центру та порушити кримінальні провадження проти керівників ВАТ «Кіровоградгаз» за підготовку організації диверсії у Кропивницькому.

КП «Теплоенергетик» та ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» продовжувати стабільне теплозабезпечення житлового фонду і об’єктів соціальної інфраструктури Кропивницького.

Закликаємо Народних депутатів України від міста, депутатів усіх рівнів підтримати громаду міста і дати належну оцінку ганебним діям керівництва ВАТ «Кіровоградгаз», – йдеться у заяві міськради.

Читайте також: На переговори з “Нафтогазом” у Київ поїхав заступник міського голови Кропивницького

Депутати міської ради міста Кропивницького залишають за собою право звернутись до Президента України та Кабінету Міністрів України з приводу загрози надзвичайної ситуації в місті Кропивницькому, внаслідок неправомірних дій керівництва ВАТ «Кіровоградгаз».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до За “теплову диверсію” міська рада закликає порушити кримінальні справи проти керівників Кіровоградгазу

  1. Та мерзнемо тай мерзнемо, що з того, ми повинні бути щасливі – тепер же місто і міську раду перейменовано у Кропивницький, ой радість то яка! Тепер настане Європа в нас у місті, і усім містянам мінімалка буде 1000 Євро! ой щастя то яке!

    • Мабуть що мізки точно відмерзли, бо до чого тут перейменування міста та міськради, коли ці бандити мародерствували ще і при його старій назві, та при старій владі, яка і породила таких бандитів, що і досі жирують під співи отаких циніків.

  2. Та за такі диверсії треба вже примусово відбирати всю цю інфраструктуру у таких “бізнесменів” до комунальної власності, а цих ділків саджати за грати з повною конфіскацією їх майна. Бо споживачі з ними розраховуються по тих їх мародерських тарифах, а вони ці гроші не перераховують компанії постачальника газу, жируючи на них зі своїми забаганками, та ще і цинічно ниють, що нібито ці тарифи “необгрунтовано замалі” для їх забаганок. Як би цей їх бізнес був би вже таким і збитковим для них, то вони би ним і не займалися. А то і не відірвеш від тієї труби, до якої так присмокталися, та ще і за рахунок громадян, кожен раз тільки підвищуючи тарифи на свої чергові забаганки.

Коментарі заборонені.