Кропивничани просять встановити ліхтарі на Балашівці

В Єдиній системі електронних петицій зареєстрували звернення з проханням встановити ліхтарі на вулиці Марко Вовчок у Кропивницькому (мікрорайон Балашівка – ред.).

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Текст петиції подано без редакції:

Встановленя ліхтарів для освітлення вулиці Марко Вовчок в нічний час.

Читайте також: За махінації проект часткової реконструкції набережної Інгулу просять зняти з конкурсу Громадського бюджету

Дата початку збору підписів: 

До кінця збору підписів залишилось: 

Станом на 28 листопада петицію підписали 2 осіб з 450 необхідних.

Підписати петицію можна тут.

Нагадаємо, В Єдиній системі електронних петицій зареєстрували звернення з проханням позбавити проект “Реконструкція Набережної р.Інгул” Артема Стрижакова права участі в конкурсі проектів Громадського бюджету через махінації під час голосування та невідповідність нормам Положення. Зокрема, через те, що деяких школярів знімали з занять і централізовано підвозили для голосування. Окрім того, на думку автора петиції, проект не мав бути допущеним до голосування вже на стадії розгляду, оскільки він носить фрагментарний характер (передбачає реконструкцію лише частини набережної), що суперечить положенням Громадського бюджету.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Кропивничани просять встановити ліхтарі на Балашівці

  1. Та хіба тільки на Марко Вовчка? Там майже 70% вулиць без освітлення. Ото якщо хтось сам ліхтар причіпив коло двору, то воно світить, а так то там усюди темрява. Вулиці Інгульська, Тернопільська, Вологодська (частково Табалов освітив для себе), та усі сусідні вулиці, 1,2,3 п”ятирічка теж нічого не видно, Шахтарська, Тургєнєва, Павлова, Мендєлєєва, та багато інши хвулиць. Навколо 23ї школи там теж темрява усюди окрім декількох вулиць. Зато тепер мі у Кропивницькому живемо!

  2. Аналогічна ситуація на Старій Балашівці. Організація, яка декілька років тому проводила заміну старих стовпів навіть не почепила на них вуличні фонарі. І скільки не говорили про містяни ніхто з посадових осіб і вухом не веде. А квартальному комітету лампочки до лампочки.

Коментарі заборонені.