Важливо

У Кропивницький доїхав останній із 20-ти великогабаритних автобусів

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram
автобус МАЗ 103 486 на вулицях Кропивницького

Минулого тижня у Кропивницький із Білорусі доїхав останній із 20-ти автобус МАЗ, які цього року закупила міська влада.

Про це Першій електронній газеті повідомив керівник КП “Електротранс” Олександр Луценко.

За його словами, цей автобус вже давно знаходився у Києві, чекав поки надійде деталь із Білорусі. Річ у тім, що з Мінська він доїхав до Києва без захисту двигуну.

У середу цей автобус вже прибув у Кропивницький.

Нагадаємо, 22 жовтня, перші 8 з 20 великогабаритних МАЗів, які КП “Електротранс” придбало за 69,5 млн грн, виїхали на двох міських маршрутах – №274 та №111-Б. Близько 7.00 два автобуси відправилися у свій дебютний рейс від площі Богдана Хмельницького.

Схему руху маршруту №116, на якому незабаром виїдуть великогабаритні автобуси МАЗ, планують продовжити до селища Молодіжного. Напередодні, 12 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницькому вже продовжили схему руху цього маршруту до Лісопаркової.  Окрім того, змінилися маршрути загального користування № 103, 104-а, 118, 123, 274. Відзначимо, тимчасова вартість проїзду в цих автобусах складатиме 4 грн.

23 жовтня міський голова Кропивницького Андрій Райкович в черговий раз наголосив на проблемі запаркованих узбіч на центральних вулицях міста. Ця проблема нині стала дуже гостро через запуск великогабаритних автобусів.

25 жовтня чотири нові великогабаритні автобуси МАЗ, які придбала міська влада, вирушили у свої дебютні рейси на міських маршрутах №103 і 123.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар