Нові великогабаритні автобуси відправилися у дебютні рейси на двох маршрутах

Сьогодні, 22 жовтня, перші 8 з 20 великогабаритних МАЗів, які КП “Електротранс” придбало за 69,5 млн грн, виїхали на двох міських маршрутах – №274 та №111-Б. Близько 7.00 два автобуси відправилися у свій дебютний рейс від площі Богдана Хмельницького.

Першим на площу Богдана Хмельницького під’їхав автобус, який стартував на маршруті №111-Б. Близько десятка кропивничан, які очікували на зупинці, здивовано спостерігали за автобусом і вагалися, чи заходити туди.

Кондуктор їм пояснила, що це перший рейс нових автобусів і розповіла, за яким маршрутом він курсуватиме. Люди з радістю зайшли до салону і о 6.55 автобус рушив.

Відразу за цим автобусом приїхав і другий – №274. Коли новий МАЗ зупинився біля пасажирів, які очікували на транспорт, щоб дістатися на селище Нове, люди так само здивовано дивилися на нього, і ніхто не наважувався зайти до салону.

Кондуктору та водію довелося запрошувати людей до автобуса. Декілька пасажирів, які хотіли недільного ранку дістатися на селище Нове, відразу зайшли у автобус. Через декілька хвилин відправився у свій дебютний рейс і цей новий МАЗ.

Як повідомив Першій електронній газеті начальник КП “Електротранс” Олександр Луценко, сьогодні на маршрутах №274 та №111-Б виїхало 8 великогабаритних МАЗів.

“На 274-му маршруті виїхало 5 автобусів, а на 111-Б – 3. Ми у неділю випустили усі автобуси передбачені на цих двох маршрутах, тому що хочемо “обкатати” схему, дослідити графік, інтервали та роботу GPS-навігації”, – розповів керівник транспортного комунального підприємства.

Графіки руху цих двох маршрутів дивіться за ПОСИЛАННЯМ.


Нагадаємо, у травні цього року кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало 20 нових великогабаритних автобусів. За результатами аукціону на сайті електронних закупівель ProZorro, переможцем торгів стало ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра. Тоді і стало відомо, що вулицями Кропивницького курсуватимуть 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

Крім маршрутів №274 та №111-Б великогабаритні МАЗи планують запустити на маршрутах № 103, 104-а, 116, 118 та 123.

12 жовтня члени виконкому затвердили тимчасовий тариф на проїзд у нових автобусах у розмірі 4 грн, а також, за пропозицією управління транспорту, внесли зміни у ряд маршрутів.

 Дмитро Васильєв, Перша електронна газета

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

7 коментарів до Нові великогабаритні автобуси відправилися у дебютні рейси на двох маршрутах

    • Ми вам цього сказати не можемо. Це перші два маршрути, ще на 5 маршрутів поступово будуть випускати. Будемо сподіватися, що їх запустять якнайшвидше

      • Так наче ж обіцяли, що всі автобуси курсуватимуть з 23 жовтня((

  1. А маршутки звичайні залишуться? і чи не буде великого інтервалу по між автобусами і маршутками 274 ?

    • маршрутки мають залишитися. Перевізник уклав договір і має його дотримуватися.

  2. Какой будет схема движения маршрута 104а? Спасибо.

Коментарі заборонені.