Важливо

У Кропивницькому затвердили вартість проїзду та маршрути нових автобусів

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
автобус МАЗ 103 486 на вулицях Кропивницького

Сьогодні, 12 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницькому прийнято рішення про внесення змін до мережі автобусних маршрутів загального користування № 103, 104-а, 111-б, 116, 118, 123, 274. Крім того, тимчасова вартість проїзду в цих автобусах складатиме 4 грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Враховуючи те, що вищевказані маршрути не обслуговувалися з 2014 року і прогнозована кількість перевезених пасажирів платної категорії не відома, з метою вивчення пасажиропотоку, на виконкомі погодили тимчасову вартість разового проїзду одного пасажира на цих маршрутах для КП “Електротранс” у розмірі 4 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

5 коментарів до У Кропивницькому затвердили вартість проїзду та маршрути нових автобусів

    • Шановний Андрій, ми також обурені тим, що міськрада досі згадує недекомунізовану назву вулиці.

  1. Перейменування вул. Башкирської на честь загиблого в АТО А.Матвієнка ніякого відношення до декомунізації не має.Вся проблема у професіоналізмі та порядності влади.

  2. Перейменування вул. Башкирської на честь загиблого в АТО А.Матвієнка ніякого відношення до декомунізації не має.Вся проблема у професіоналізмі та непорядності влади.
    Відповіcти

  3. А маршутки залишуться на рейсі селище Нове і Б. Хмельницького. І не за великий проміжуток часу буде для автобусів в будні дні, особливо в час пік? Знову давка буде тільки вже в автобусах? Якщо не буде маршуток,то 5 автобусів замало для селище Нового!!!

Коментарі заборонені.