У Кропивницькому затвердили вартість проїзду та маршрути нових автобусів

автобус МАЗ 103 486 на вулицях Кропивницького

Сьогодні, 12 жовтня, на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницькому прийнято рішення про внесення змін до мережі автобусних маршрутів загального користування № 103, 104-а, 111-б, 116, 118, 123, 274. Крім того, тимчасова вартість проїзду в цих автобусах складатиме 4 грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Враховуючи те, що вищевказані маршрути не обслуговувалися з 2014 року і прогнозована кількість перевезених пасажирів платної категорії не відома, з метою вивчення пасажиропотоку, на виконкомі погодили тимчасову вартість разового проїзду одного пасажира на цих маршрутах для КП “Електротранс” у розмірі 4 грн.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

5 коментарів до У Кропивницькому затвердили вартість проїзду та маршрути нових автобусів

    • Шановний Андрій, ми також обурені тим, що міськрада досі згадує недекомунізовану назву вулиці.

  1. Перейменування вул. Башкирської на честь загиблого в АТО А.Матвієнка ніякого відношення до декомунізації не має.Вся проблема у професіоналізмі та порядності влади.

  2. Перейменування вул. Башкирської на честь загиблого в АТО А.Матвієнка ніякого відношення до декомунізації не має.Вся проблема у професіоналізмі та непорядності влади.
    Відповіcти

  3. А маршутки залишуться на рейсі селище Нове і Б. Хмельницького. І не за великий проміжуток часу буде для автобусів в будні дні, особливо в час пік? Знову давка буде тільки вже в автобусах? Якщо не буде маршуток,то 5 автобусів замало для селище Нового!!!

Коментарі заборонені.