Важливо

Кропивницький спортивний журналіст висвітлюватиме зимову Олімпіаду-2018 з Південної Кореї

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
Юрій Ілючек

Відомий кропивницький спортивний журналіст, головний редактор газети “Спортревю New” Юрій Ілючек отримав право висвітлювати з місця події двадцять треті Зимові Олімпійські ігри, які відбудуться у лютому 2018 року у південнокорейському місті Пхьончхан. Примітно, що наш земляк став одним із семи українських спортивних журналістів, які отримали таку можливість.

Про це Юрій Ілючек написав у соцмережі Фейсбук.

“Спасибі всім, хто вже допоміг втілитися у життя черговій мрії і сподіваюся на подальшу підтримку небайдужих до спорту меценатів. Постраюсь порадувати Вас новими ексклюзивними матеріалами та репортажами з олімпійських арен”, – повідомив він.

Нагадаємо, Юрій Ілючек минулого року висвітлював події з літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Женейро. Він вів відеоблог про своє перебування у Бразилії та інформував про здобутки збірної України на змаганнях.

Спортивний журналіст із Кропивницького отримав медаль від Міжнародного олімпійського комітету

У Національному олімпійському комітеті вручили нагороду журналісту з Кропивницького

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*