![1159f95dad2c700aebdcc3993541e6d0_XL](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/08/1159f95dad2c700aebdcc3993541e6d0_XL-678x381.jpg)
Кропивничанин Юрій Ілючек повернувся додому з пам’ятною медаллю від Міжнародного олімпійського комітету і оргкомітету Олімпіади в Ріо, яка вручалася журналістам, що висвітлювали перебіг подій на Іграх.
Про це пише SportРепортер.
Нагадаємо, що головний редактор газети «Спортревю NEW» та керівник прес-служби кропивницької “Зірки” Юрій Ілючек, був акредитований на Олімпіаді в Ріо-2016 і вів репортажі безпосередньо з арен змагань.