Важливо

У Кропивницькому ледь не повторили сатанинський обряд з убивством похресниці – екстрасенси

зображення: report.if.ua

У Кропивницькому хрещений батько, аби не вбивати свою похресницю, вкоротив собі віку. Підписати договір з дияволом і виконати сатанинський обряд убивства дівчинки його змушувала відьма.

До таких висновків прийшли екстрасенси Андрій Сатаненко і Софія Литвинова у випуску проекту “Слідство ведуть екстрасенси”, який 8 травня вийшов в ефірі телеканалу СТБ.

За допомогою до експертів проекту звернулася Тамара Костюченко з міста Кропивницький. Жінка благала екстрасенсів врятувати її трирічну доньку Злату. Мама дівчинки впевнена – у її доньку вселився демон.

Як виявилося, маленька Злата страждала через листок з пентаграмою, який у будинку залишив її хрещений. Екстрасенси з’ясували, що брат Тамари Костюченко Анатолій займався окультизмом. Скоріше за все, його до цього змушувала його співмешканка, яка на думку екстрасенсів є відьмою. Саме вона змушувала Анатолія підписати договір з дияволом і вбити свою похресницю. Щоб не нашкодити дівчинці чоловік вкоротив собі віку.

Під час ефіру автори проекту зазначили, що раніше у Кропивницькому раніше скоїли подібний страшний ритуал – 8 квітня 2016 року, поки тато з мамою гостювали за столом у дворі приватного будинку, їх кум Сергій Шипулін у власному гаражі вбив і розчленував 8-річну похресницю.

Куми з донькою Софійкою гостювали у вбивці, адже навіть не підозрювали про наміри Шипуліна. Чоловіки заледве встигли перехилити кілька чарок горілки, як Сергій раптом вирішив покататися з Софійкою на велосипеді у подвір’ї власного будинку.

Невдовзі він повернувся із закривавленими руками, пояснюючи це тим, що зарізав нутрію. Він схопив кілька пакетів і знову вийшов. За якийсь час гості пішли на пошуки господаря власної доньки, яку щось довго не було чути. Дитину в гаражі знайшла мама: в пакеті з жахом впізнала розчленоване тіло своєї дитини.

Поліція знайшла в будинку Сергія заплічник, наповнений блокнотами з сатанинськими записами. Виявляється, чоловік підписав договір з Сатаною до 2066 року. До цього часу він зобов’язався вбити кількох людей, а з настанням 2066-го – себе. Для жертвоприношення Сатані Шипулін вибрав трьох дітей: Софійку, і двох своїх синів.

Сатаніст втік, змусивши поліцію попередити в місті всіх водіїв маршруток, таксистів та перекрити виїзди з міста. Вбивця мав при собі ніж, ймовірно, міг вчинити новий злочин, бо вважав, що ніж набирає силу з кожним вбивством. Але злочинець о другій ночі повернувся додому, де на нього вже чекали поліцейські. Їм довелося стріляти, бо Сергій чинив правоохоронцям опір.

У ніч з 19 на 20 квітня у СІЗО Сергій Шипулін помер від приступу гострої ішемічної серцевої недостатності.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар