Важливо

Олександрійців закликають долучитися до екоакції з прибирання

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

29 квітня, о 10:00 год. озброївшись рукавичками і віниками мешканці Олександрії та прилеглих до неї сіл вийдуть на глобальне прибирання, аби облагородити найбільш занедбані території свого рідного краю.

У такий спосіб громадськість долучиться до однієї із наймасштабніших загальнодержавних екологічних акція «Let’s Do It, Ukraine!», пише у своєму блозі Наталя Луценко.
Координатор однієї з локацій і місцевий активіст Олександр Давидов повідомляє, що до подібних ініціатив олександрійці долучаються вже втретє. І що приємно відзначити, кількість еко-відповідальних городян з кожним роком зростає.

«Цьогоріч до загальнодержавної ініціативи традиційно долучаться представники Олександрійського районного парламенту дітей. Вони вже виявили таке бажання. Та разом з тим ми чекаємо й на інших небайдужих!», – підкреслює Олександр.

Бажаючі зробити Олександрію чистішою вже зараз об’єднуються в соціальних мережах та допомагають один одому з інвентарем і визначають найбільш забрудненні території в місті чи прилеглих селах, аби вдихнути в них нове життя.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар