Важливо

У Світловодську зарізали 19-річного хлопця: свідчення друзів та медиків суттєво різняться

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Лікар хірургічного відділення Сергій Матицин/фото: svetlovodsk.com.ua

15 квітня, близько 2 години ночі, у Світловодську, від удару ножем загинув 19-річний Любомир Оленковський. Друзі Любомира стверджують, що привезли приятеля в лікарню ще живим, натомість медики говорять, що хлопець вже був без ознак життя. Лікар хірургічного відділення Сергій Матицин, який чергував у ту ніч, розповів свою версію нічних подій у лікарні.

Про це повідомляє сайт “Світловодськ”.

Лікар хірургічного відділення Сергій Матицин, який саме в ту ніч чергував у хірургічному корпусі, розповів, що хлопця доставили до лікарні вже мертвим. За його словами, з колотої рани навіть не витікала кров, що свідчило про повну зупинку серця (саме в цю область був нанесений удар ножем) протягом певного часу. Лікар наголосив, що оскільки хлопця доставили в лікарню своїми силами, а не викликали “швидку”, це значно погіршило його шанси вижити. Адже в кареті “швидкої” медичні працівники могли надати кваліфіковану допомогу, а дзвінок у медзаклад дозволив би приготувати операційну.

Начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий, який також повідомив, що до чергової частини зателефонували медики, коли до ЦРЛ доставили 19-річного вже мертвого хлопця з колото-різаною раною в серце.

З цією інформацією абсолютно були не згодні свідки та учасники кривавої події — друзі Любомира. Того ж дня вони винести на широкий загал свою версію подій.

Цей матеріал набув великого резонансу. У соцмережах почали активно обговорювати зміст відеосюжету. Багатьох обурило відношення медиків до (як стверджують свідки подій на відео) ще живого Любомира. Результатом цих обговорень став заклик до Інтернет-спільноти “Нагадаємо лікарям про клятву Гіпократа”, у якому друзі Любомира ще раз розповідають про події тієї трагічної ночі, а також закликали усіх зібратися в четвер, 20 квітня, на мирний мітинг “против беспредела и равнодушия медиков, недостойных носить высокое звание врача” (дослівно).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до У Світловодську зарізали 19-річного хлопця: свідчення друзів та медиків суттєво різняться

  1. Учасники криваво1 под11 – друз1 Любомира.

    Немае чим зайнятись: навчанням, читанням книг, в1дв1дуванням спортиних секц1й. А може допомогти сус1дц1- бабус1 одинок1й?
    Сам! шукаете пригод. Винуват! л!кар!, а Ви?
    !нших занять, кр!м б1йок,краж,поножовщини, немае?
    Чому батьки Вас не вчать уму-розуму?!

Коментарі заборонені.