Важливо

У Кропивницькому для підтримки електронних петицій треба пройти ідентифікацію

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
фото: nbuviap.gov.ua

Для підтримки електронних петицій на адресу міської ради у Кропивницькому необхідно пройти процедуру ідентифікації.

Про це інформує сайт міської ради.

Громадяни, які мають бажання підтримати своїм голосом електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету мають ідентифікуватися на офіційному веб-сайті міськради чи на сайтах громадських об’єднань. На цьому акцентувала увагу начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради Оксана Пономарьова.

За її словами, міська рада 15 березня 2017 року внесла зміни до власного рішення від 29 березня 2016 року № 142 “Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету”, якими передбачається, що “…громадянин, який бажає представити свою позицію щодо петиції, заповнює спеціальну форму, яка розміщена на офіційному веб-сайті Кіровоградської міської ради або на веб-сайті громадського об’єднання.

Під час заповнення форми громадянин зазначає своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, адресу електронної пошти, номер телефона та активує позначку “Підтримую”.

Громадянин, який бажає представити свою позицію щодо петиції, повинен ідентифікуватися на веб-сайті Кіровоградської міської ради або на веб-сайті громадського об’єднання за допомогою електронних систем ідентифікації “Вank-ID”, “сервісу коротких повідомлень” (SMS), електронного цифрового підпису”.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар