Важливо

Кропивницькі платники податків поповнили місцеві бюджети майже на 353 млн грн

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Протягом І кварталу 2017 року платники Кропивницької ОДПІ поповнили місцеві бюджети майже на 353 млн.гривень.

Про це повідомляє Кропивницька ОДПІ.

Протягом І кварталу 2017 року до місцевих бюджетів Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області мобілізовано надходжень у сумі 352,8млн.грн. податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 122,5відс(+64,8млн.грн.). Проти результатів попереднього року надходження до місцевих бюджетів збільшено на 99,6млн.грн. або 39,3 відсотка.

Як повідомила начальник відділу координації бюджетного процесу Кропивницької ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Ірина Кофанова – найбільшу питому вагу в надходженнях до місцевих бюджетів, а це 64,1відс. займає податок на доходи фізичних осіб, якого протягом І кварталу 2017 року мобілізовано на суму 226,3млн.гривень. Окрім ПДФО найбільшими бюджетоформуючими податками місцевого бюджету є сплата єдиного податку юридичними та фізичними особами, якого надійшло 46,7млн.грн., плати за землю юридичними та фізичними особами – 41,4млн.грн.; акцизного податку – 26,5млн.гривень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар