Важливо

На маршруті “Кропивницький – Знам’янка” курсують автобуси з пандусами для візочників

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
скріншот з відео

На міжміському маршруті “Кропивницький – Знам’янка” віднедавна курсують автобуси з пандусами для людей з обмеженими можливостями, які пересуваються на візках.

Про це йдеться в сюжеті Кіровоградської обласної філії НТКУ.

Облдержадміністрація розірвала договір з атоперевізником на маршруті “Кропивницький – Знам’янка”. Причини – недотримання графіку руху транспорту та відсутність умов для перевезення людей з обмеженими можливостями. На новому конкурсі перемогло кропивницьке ПП “Олікс”.

З новим перевізником на міжміському транспорті за маршрутом “Кропивницький – Знам’янка” здобули можливість їздити люди з обмеженими можливостями на інвалідному візку.

Детальніше про це дивіться у сюжеті.

Нагадаємо, ПП “Олікс” з 23 січня цього року розпочало здійснювати перевезення пасажирів за маршрутом “Кропивницький – Знам’янка”. На маршруті щодня курсує 12 рейсів з 5.30 до 21.15.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар