Важливо

У Кропивницькому шукають волонтерів для облаштування пам’ятника письменнику-холодноярцю Горлісу-Горському

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кропивницький історик Юрій Митрофаненко розшукує волонтерів, які допоможуть провести підготовчі роботи по встановленню пам’ятника українському військовому і громадському діячу, старшині Армії УНР та письменнику Юрію Горлісу-Горському у селі Розумівка на Кіровоградщині.

Кожен бажаючий допомогти може зв’язатися з Юрієм Митрофаненком через соцмережу Фейсбук.

“У рік Української революції Кропивницький не пасе задніх. В квітні цього року встановлюємо пам’ятник Горлісу-Горському та учасникам визвольної боротьби 1917-1920-х рр. проти російських окупантів. Але… Треба трохи попрацювати. План заходів:
– 1 квітня с. Розумівка готуємо фундамент пам’ятника;
– 15 квітня – встановлюємо пам’ятник;
– 29 квітня – урочисте відкриття.
Пам’ятник готовий. Гроші є (дякуємо фонду Благодійному фонду Станіслава Березкіна «Добротвір» та учасникам поїздки до Цибулевого). Що треба? Волонтери, які допоможуть привезти монумент і ті, хто його встановлюватиме. Плюс ще треба впорядкувати територію біля хреста Чорному Ворону і його побратимам і майбутнього пам’ятника Юрію Горліс-Горському і холодноярським повстанцям. Хто хоче долучитися до цієї акції, відреагуйте на цей допис”, – написав історик.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар