Важливо

Депутати Кiровоградської облради вiдмовились визнати Росiю окупантом та заборонити торгівлю з окупованими територiями

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація wartime.org.ua

Сьогодні, 10 березня, депутати Кiровоградської обласної ради вiдмовились підтримати депутатський запит свого колеги Артема Погребнюка, який пропонував визнати РФ окупантом та заборонити торгівлю з окупованими територіями на законодавчому рівні.

Зокрема, згідно пропозиції депутата передбачалося звернення депутатів Кіровоградської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Мінiстрів України із закликом визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України.

За цей депзапит віддали голоси лише 23 депутати.

Нагадаємо, що громадські активісти та учасники АТО прийшли на засідання сесії обласної ради аби публічно донести свою вимогу до голови ОДА Сергія Кузьменка щодо блокади ОРДЛО.

У Кропивницькому АТОвці та активісти закликали голову ОДА підтримати блокаду окупованих територій Донбасу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Депутати Кiровоградської облради вiдмовились визнати Росiю окупантом та заборонити торгівлю з окупованими територiями

  1. На фронт всіх цих виродків, там їх навчать патріотизму, на власній шкурі пересвідчитися в путінській агресії, а не відсиджуватися в теплих норах тарганами за народні гроші. Весь вже світ це визнав, а ці сепарські покидьки в центрі України засіли зрадниками на крові не визнаючи пуйла агресором. Ганьба, і до суду цю шайку за зраду, поки справжні патріоти кров проливають, коли ці ватники набивають свої кендюхи на ганебності їх фарисейства!

  2. Уявити б таке десь в 1943 році, так це кодло сепаратистьских зрадників та колаборантів вже б давно в штрафбаті кров*ю відмивалися від зради, а не ховалися за своїми мандатами, напихаючи свої кендюхи, поки кращі патріоти віддають своє життя за звільнення країни від окупанта, в тому числі і від таких путіноідно-ларінгітних пацюків!

  3. Я знал, что живу в продажном городе. Мама рассказывала, что и немцы тут не сильно бесновались, потому что много было пидаров-коллаборантов.

Коментарі заборонені.