Громадському транспорту Кропивницького запасу пального вистачить на тиждень

фото expres.ua

Після атаки російськими ракетами Кременчуцького нафтопереробного заводу значно загострилася ситуація із постачанням пального для регіонів України, зокрема і для Кропивницького.

Про це заявив заступник міського голови Олександр Вергун, повідомляє Перша електронна газета.

 «Усі комунальні підприємства, у тому числі у сфері житлово-комунального господарства та пасажирських перевезень, гостро відчувають дефіцит пального. У зв’язку з цим роботу КП “Електротранс” оптимізовано, скорочено графік руху автобусів, деякі автобусні маршрути замінили тролейбусами з автономним ходом, зокрема вивільнили п’ять автобусів на маршруті №274, які замінили тролейбусами. Це дало можливість зекономити витрати дизельного пального і забезпечити графік руху громадського транспорту. Надалі розглядаємо варіант запустити електротранспорт й інші автобусні маршрути, які курсують в напрямках Лісопаркової, Новомиколаївки, Лелеківки»,  – повідомив Олександр Вергун.

За словами заступника міського голови, сьогодні оптимізована і переведена в режим економії і робота комунального господарства. Постачальники паливно-мастильних матеріалів обіцяють, що ситуація із забезпеченням необхідного обсягу пального у місті вирівняється до кінця тижня. Однак і наявних запасів є приблизно на такий же час.

«Наявних резервів пального вистачить на тиждень», – зазначив Олександр Вергун.

Читайте також:

Кропивничанин пропонує дозволити рух громадського транспорту під час тривоги

У Кропивницькому подовжили час роботи громадського транспорту

Поширити:

Залишити коментар:

коментар