Важливо

Як у Кропивницькому готуються до опалювального сезону

Котельні КП "Теплоенергетик"

У Кропивницькому вже підготовлено до роботи 12 котелень, а це 52%, також підготували 62% теплових мереж, готові до роботи 12 центральних теплових пунктів. Працівники КП “Теплоенергетик” продовжують планові ремонти котлів, електросилового обладнання, запірної арматури, насосного обладнання, випробування обладнання.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Також нині спеціалісти готують до зими житлові будинки. Вже виконали поточний ремонт 332 покрівель, відремонтували 538 систем холодного водопостачання, 399 систем теплопостачання.

Готують до нового опалювального сезону також заклади соціальної сфери. Школи та садочки готові вже на 77%. В цих закладах виконують промивання та гідравлічні випробування внутрішніх мереж. Повірку приладів обліку, димових каналів, сигналізаторів газу. Заклади охорони здоров’я до зими готові на 36%. Тут також виконують підготовку бойлерів, теплових пунктів, ремонт покрівель, заміну та ремонт опалювальних систем, заміну вікон та дверей, ремонт водопровідних і каналізаційних мереж.

Проте, за словами Андрія Райковича ситуація на КП “Теплоенергетик” нині непроста: арештовані рахунки, дебіторська та кредиторська заборгованість, значна зношеність основного теплогенеруючого обладнання, розбалансованість системи. Саме тому нині так важливо пришвидшити процес створення нової стратегії теплопостачання.

“Ми маємо якнайшвидше переходити до конкретики. Стан і вік нашого теплового обладнання, кілометри мереж, низький коефіцієнт корисної дії не дають іншого варіанту вирішення проблеми, окрім як створення нової системи теплопостачання, – підкреслив Андрій Райкович. – І ми йдемо цим шляхом”.

Нагадаємо, у Кропивницькому будують цех очистки стічних вод.

Читайте також: Урни та пляшки: як із дна Інгулу у центрі Кропивницького прибирають сміття

Поширити:

Залишити коментар:

коментар