Важливо

У Кропивницькому будують цех очистки стічних вод

© Getty Images

У Кропивницькому будують цех механічного зневоднення осаду стічних вод. На це обласна рада виділила 19 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт облради.

“Чи не вперше кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища використовуються за призначенням – 19 мільйонів гривень обласна рада скерувала на будівництво цеху зневоднення. Вже цієї осені плануємо дати старт роботі об‘єкту”, – сказав голова облради Сергій Шульга.

Генеральний директор “Дніпро-Кіровоград” Роман Ілик пояснив, наразі працює стара система.

“Тверді частки каналізаційних відходів упродовж багатьох десятиліть скидаються на поля у Первозванівці поряд із Кропивницьким. Щойно ми підключимо новий цех, цей етап очистки стоків працюватиме за новітніми стандартами і таких скидів не буде”, – зауважив він.

Водночас голова обласної ради Сергій Шульга повідомив, вивільненої території підприємство отримає 40 гектарів.

“На цій землі спочатку проведуть рекультивацію. А далі будемо працювати над ініціативами, як у подальшому її використати. Одразу зазначу – це не земля сільськогосподарського призначення”, – додав очільник обласної ради.

Нагадаємо, на реконструкцію операційного блоку лікарні швидкої медичної допомоги у Кропивницькому направили додаткові 15 млн грн.

Читайте також: Кабмін скоригував державну субвенцію для Кіровоградщини: хто і скільки отримає

Поширити:

Залишити коментар:

коментар