Важливо

Покажи, де яма: Укравтодор запустив інтерактивну мапу доріг

© inforesist.org

Укравтодор запустив інтерактивну мапу, через яку можна буде в режимі реального часу залишати скарги щодо стану доріг, отримувати інформацію щодо стану проїзду та об’єкти придорожнього сервісу, а також контролювати дотримання програми будівництва та ремонтів.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на НВ.

«Люди зможуть залишати скарги, а підрядники і наші служби будуть отримувати цю інформацію. Проконтролювати реальний стан доріг, сидячи в Києві, або навіть нашим службам, в яких кілька співробітників відповідають за утримання, маючи на балансі тисячі кілометрів, не реально. А за допомогою людей, які будуть залишати скарги, ми це зробимо», — розповів голова Укравтодору Олександр Кубраков.

За словами радника голови Укравтодору Яніки Мерило, наступним кроком стане інтеграція мапи з іншими додатками.

«Наразі є низка дійсно корисних додатків — такі як Waze, Bolt, Uber, Дія тощо. І для нас важливо, щоб вони почали інтегруватися з нашою мапою. Адже, якщо ви користуєтесь Waze, зрозуміло, що не має особливого сенсу встановлювати ще кілька схожих додатків. Наш пріоритет — систематизувати всі звернення в одному місці і мати можливість їх ефективно опрацьовувати», — сказала вона.

Запрошуємо протестувати інтерактивну мапу Укравтодору ➡️ https://map.ukravtodor.gov.ua/ Мапа має 3 публічні модулі: – звернення- ремонти- утримання доріг. Завдяки мапі громадяни можуть оперативно сповіщати Укравтодор про наявні проблеми, відслідковувати рух техніки та роботу підрядників з утримання доріг. Окремо на мапі відображаються нещодавно відремонтовані ділянки, актуальні та перспективні ремонти.Детальніше: https://ukravtodor.gov.ua/press/news/ukravtodor_prezentuvav_interaktyvnu_mapu.html

Опубліковано Укравтодор Четвер, 27 лютого 2020 р.

Крім того, на мапі вже можна побачити всі ділянки, що будуть відремонтовані за базовим сценарієм оновлення доріг у 2020 році та додаватимуться нові після відповідних рішень влади.

«Підрядні організації отримують гроші на утримання доріг — це і дрібні ремонти, і забезпечення наявності дорожніх знаків та розмітки, і прибирання доріг від снігу. Завдяки інтерактивній мапі бізнес зможе оперативно отримувати інформацію про наявні проблеми та вчасно вирішувати їх. Задача Укравтодору — застосовувати санкції до підрядника, який порушує вимоги контракту», — пояснив Кубраков.

Інтерактивна мапа Укравтодору доступна за посиланням.

Нагадаємо, на Кіровоградщині розробляють план для збереження доріг від руйнування вантажівок

Читайте також: У Власівці може з’явитись об’їзна дорога

Поширити:

Залишити коментар:

коментар