Важливо

На Кіровоградщині розробляють план для збереження доріг від руйнування вантажівка

В облдержадміністрації розробляють план дій для збереження доріг місцевого значення від руйнування великоваговиками.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт ОДА.

Заступник голови ОДА Максим Калінін зазначив, що на кількох ділянках державних автодоріг загального користування забезпечено цілодобову роботу постів для здійснення габаритно-вагового контролю. Водночас великовагові транспортні засоби, з метою уникнення перевірок, об’їжджають місця здійснення ГВК через місцеві дороги та сільські населені пункти. Ситуацію розглянули на прикладі ділянки автодороги Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (у напрямку м. Миколаєва). Про ситуацію, що складається на місцевих дорогах детально розповіли представники Компаніївської РДА, Гарманівської та Червоновершківської сільрад.

Максим Калінін також нагадав про виявлені факти порушення суб’єктами господарювання правил дорожнього руху і транспортування продукції із підприємств через житлові сектори смт Власівка. Він наголосив на недопустимості руйнування доріг області та необхідності термінової розробки та реалізації плану дій для недопущення руху великовагових транспортних засобів вуличною мережею населених пунктів.

Можливі шляхи вирішення ситуації запропонували представники ГУ Нацполіції в області, управління патрульної поліції області, обласного управління Укртрансбезпеки та Агентства місцевих автомобільних доріг.

Озвучені заходи стануть основою планів спільних заходів стосовно недопущення руху великовагових транспортних засобів вуличною мережею Компаніївського району та с. Власівки.

Нагадаємо, у Власівці може з’явитись об’їзна дорога.

Читайте також: У Злинці розвалюються будинки, під вікнами яких їздять вантажівки

Поширити:

Залишити коментар:

коментар