Важливо

Побузький феронікелевий комбінат знизив виробництво нікелю через ремонт обладнання

Володимир Дедей
Пишу про те, що справді хвилює містян.
Контакт: Facebook
Ілюстрація

ТОВ “Побузький феронікелевий комбінат” за підсумками січня-червня 2017 року знизило виробництво нікелю на 12,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 7,7 тис. тонн в зв’язку з ремонтом основного устаткування.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.

Загальний обсяг переробленої руди в I півріччі поточного року склав 640,312 тис. тонн (90,9% по відношенню до першого півріччя 2016 року), що відповідає 36,121 тис. Тонн феронікелю з рудної сировини (91, 0% до першого півріччя 2016 року) або 7,7 тис. тонн нікелю (87,6% до першого півріччя 2016 року).

При цьому наголошується, що для забезпечення безперебійної роботи підприємства, компанією Solway Group ініційовано проведення комплексу капітальних ремонтів основного технологічного обладнання в першому півріччі 2017 року. Проведення ремонтних робіт основного технологічного обладнання (найбільші об’єкти з них – трубчаста обертається піч №4 і рудно-термічна піч №1 на загальну суму 59,6 млн грн) привело до зниження обсягів виробництва в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар