У Кропивницькому до реанімації двох дітей та бабусю «відправила» кухонна витяжка

© slovoidilo.ua

Родина з Кропивницького потрапила в лікарню через порушення правил безпеки. Серед постраждалих було двоє дітей.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на «ГАЗМЕРЕЖІ”.

Як з’ясувала аварійна бригада Кропивницької філії «ГАЗМЕРЕЖІ», у одному приміщенні поруч із газовою колонкою з відведенням продуктів згоряння в димохід було встановлено витяжку з примусовим видаленням повітря, що є порушенням. На місці, де мала б бути сажотруска, фахівці виявили вмонтовану вентиляційну решітку.

Під час одночасної роботи газового приладу та вентилятора, останній витягував продукти згоряння з димового каналу у квартиру. У результаті отруєння отримали шестеро осіб. Троє – у легкій формі. Троє – у середній. Зокрема у реанімації перебували двоє дітей та бабуся. Зараз їх стан стабілізували.

Працівники “ГАЗМЕРЕЖІ” нагадують про те, що  під час встановлення чи заміни газових приладів обов’язково користуйтесь послугами профільних фахівців. Від цього залежить безпека вашої родини. Натомість самовільне втручання у мережу або залучення до роботи псевдо-спеціалістів може призвести до трагічних наслідків і навіть загрожувати життю.

Довідка: щоб викликати бригаду аварійно-диспетчерської служби, телефонуйте за номером 104. Фахівці працюють цілодобово та без вихідних.
Для встановлення нових газових приладів, звертайтесь до спеціалістів Кропивницької філії «ГАЗМЕРЕЖІ» за номером 050 48 78 563.

Нагадаємо, два будинки без газу: кропивничанин залив газмережу водою. Що тепер?

Читайте також:  понад 30 млн грн за місяць зберегли “ГАЗМЕРЕЖІ” для держави

Поширити:

Залишити коментар:

коментар