Важливо

У Кропивницькому дитина отримала переохолодження і потрапила до лікарні прямо з дитсадка

© ar.volyn.ua

У дитячому садку №27 міста Кропивницького дворічна дитина отримала переохолодження і потрапила до лікарні. У садочку досі не увімкнули опалення, а користуватися обігрівачами забороняє адміністрація закладу.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Суспільного.

Кропивничанка Оксана Демінтиєнко забрала з дитсадка дворічну доньку з посинілими губами та судомами. За словами мами, лікарка вважає, що це переохолодження.

“Температура, часто ходить в туалет. Їй вкололи анальгін з димедролом в лікарні, і ми поїхали додому, з умовою, якщо буде погано, то телефонувати у будь-який час. Зараз “горить”. Мабуть, пройшла дія ліків”, – розказала жінка.

Дитина відвідує садок №27.

“О 9:30 подзвонила вихователька, – пригадує мама, – сказала, що дитину трясе, посиніли губи, нічого не їла. Руки-ноги холодні. Ми зразу поїхали до лікаря – сказала – переохолодження, в садочок, зрозуміло, не ходити, випасали ліки”.

Температура у групі 15°, діти мерзнуть, а адміністрація забороняє користуватися обігрівачами.

“Ми одягаємось тепло, я принесла обігрівач. Вихователі сказали, будуть вмикати, якщо дозволить завідувачка, бо взагалі-то не можна через пожежну небезпеку. Розмовляла із завідувачкою, вона сказала, що не дозволяє. Мінус три градуси на вулиці було. Це не нормально, що немає опалення. 21 сторіччя! І це вже не 15 жовтня, а вже 26!”.

Лікарка дитини Ірина Дуванова відмовилась коментувати ситуацію: послалась на нерозголошення лікарської таємниці.

На дзвінки журналістів завідувачка дитячого садка Вікторія Дрига не відповідала. Начальниця управління освіти Кропивницької міськради Лариса Костенко обіцяла прокоментувати ситуацію сьогодні, 27 жовтня.

Відзначимо, що учора під час візиту у Кропивницький прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, міський голова Андрій Райкович розповів про досягнення міста у плані вчасного початку опалювального сезону:

“Кропивницький із низкою неймовірно складних проблем у теплоенергетиці виявився серед перших, хто вже розпочав опалювальний сезон. Від 15 жовтня тепло почали подавати в пологовий будинок, дитячу обласну лікарню, центральну міську лікарню та лікарню швидкої медичної допомоги. А минулого тижня запустили в роботу Південно-Західну котельню, що подає тепло на 2/3 території обласного центру. Днями розпочала процедуру запуску теплогенеруючих потужностей і міська ТЕЦ”.

Нагадаємо, міський голова Кропивницького рекомендував батькам одягати дітей тепліше і поїти чаєм, щоб не мерзли в дитсадках.

Читайте такожНа Кіровоградщині два садочки лишилися без опалення через подорожчання газу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар