Важливо

На Кіровоградщині два садочки лишилися без опалення через подорожчання газу

© pixabay.com

У Новомиргороді два корпуса ДНЗ «Калинонька» залишилися без тепла через різке підвищення ціни на газ. Дітей з цього закладу вирішили підвозити в інший дитсадок, де є опалення.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією міського голови Ігоря Забажана.

За словами Забажана, кризовою ситуація виникла практично по всій Україні – бюджетні установи розірвали попередні договори на постачання природного газу через суттєве зростання його вартості.

“На території нашої громади маємо декілька соціальних об’єктів, що опалюються виключно природнім газом. Серед них два корпуса ДНЗ «Калинонька» розташовані в мікрорайонах міста – Златопіль та Софіївка. Розпочати опалювальний сезон в цих корпусах зараз не можливо. Центральний корпус дитячого садочка, що в центрі міста опалюється альтернативними видами палива і тут опалювальний період вже розпочато.

З метою безперебійного доступу вихованців до дошкільної освіти, міською радою здійснюється організація підвезення батьків з дітьми, що відвідують корпуси №2 та №3 (Златопіль, Софіївка) до корпусу №1(Центр). Звичайно це додасть певних незручностей для усіх, але, на жаль, зараз це єдиний вихід з ситуації що склалася” – зазначив посадовець.

Також додав, що аналогічні проблеми існують у Капітанівській та Туріянській школах, які зараз на осінніх канікулах, а також у Центрі первинної медико-санітарної допомоги, де медики змушені використовувати електрообігрівачі.

Забажан нагадав, що проблема з природнім газом не в повноваженнях міськрад – її мають вирішити вищі органи державної влади.

Ти часом для вихованців тимчасово зачиненого дитсадка пропонують таку схему підвезення:

  • 08.00 год. автобус з вихованцями та їх вихователями від’їжджає від корпусу № 2 (Златопіль).
  • 08.30 год. аналогічно автобус від’їжджає від корпусу № 3 (Софіївка).
  • 16.30 год. автобус з вихователями та вихованцями від’їжджає від корпусу № 1 (Центр) та підвозить дітей до корпусів № 2 і 3.

Нагадаємо, дітей тепліше одягати і поїти чаєм – міський голова Кропивницького про ситуацію в дитсадках.

Читайте також: За два тижні у школах Кропивницького буде тепло – міський голова

Поширити:

Залишити коментар:

коментар