Важливо

У Світловодську через низку порушень закрили кафе “Сніженіка”

Фахівці Держпродспоживслужби під час перевірки кафе “Сніженіка” у Світловодську виявили порушення обігу продуктів, які можуть створити загрозу життю чи здоров’ю людини. Заклад тимчасово закрили.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сайт Головного управління обласної Держпродспоживслужби.

“У процесі функціонування потужності перехрещуються потоки брудного посуду та готових страв, що може стати причиною забруднення харчових продуктів. У холодильному обладнанні готова продукція та сировина зберігаються невпорядковано, порушується товарне сусідство (м’ясо сире незапаковане, яйця курячі сирі, овочі та фрукти у відкритому вигляді). В морозильній камері продукти зберігаються без етикеток чи стікерів. У той же час не витримується необхідний температурний режим в холодильному обладнанні, що може призвести до розмноження патогенних мікроорганізмів у харчових продуктах”. – йдеться в повідомленні.

За результатами перевірки та відповідно до п.3 ч.4 ст.11, ст.67 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» Держпродспоживслужба вирішила призупинити роботу закладу до усунення виявлених порушень.

Нагадаємо, у Кропивницькому за порушення зупинили роботу рибного підприємства.

Читайте також: Деякі кропивницькі маршрутки дезінфікують проти поширення грипу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар