Важливо

На Кіровоградщині дитина отруїлася житомирськими сосисками

© Pexels

До Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області надійшло звернення від споживача, який придбав у магазині сосиски з сиром, після споживання яких погіршився стан здоров’я його малолітньої дитини. Дівчинці знадобилася медична допомога.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі управління.

Сосиски з сиром вищого ґатунку відомої торгової марки виробляє підприємство в Житомирі. Держпродспоживслужба області здійснила перевірку оператора ринку з приводу додержання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами та відібрала зразки харчової продукції для проведення експертизи.

За результатами випробувань Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби вміст бактерій групи кишкової палички (коліформи) і показник загальної мікробної забрудненості не відповідають допустимим рівням.

Згідно з рішенням Держпродспоживслужби всі залишки цих сосисок, виготовлених 25.08.2018 року, були вилучені з обігу дирекцією магазину та утилізовані.

Читайте також: Мешканка Суботців померла від отруєння грибами

Держпродспоживслужба області направила лист колегам із Житомирщини щодо вжиття заходів з вилучення та відкликання виробником продукції зазначеної партії.

Зазначимо, що відомим підприємством із виготовлення ковбасної продукції у Житомирі є ТОВ “Житомирський м’ясокомбінат”. Його вироби виходять під трьома основними брендами: ТМ “М’ясна Гільдія”, ТМ “Ранчо”, ТМ “Gremio de la Carne”.

Нагадуємо, що у разі придбання продуктів неналежної якості ви можете звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, адреса: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84 або електронна адреса – gudpss@kr.consumer.gov.ua

Поширити:

Залишити коментар:

коментар