Важливо

На Кіровоградщині вперше закупили послуги соціальної профілактики

© people.in.ua

Вперше на Кіровоградщині закупили послуги соціальної профілактики для 240 клієнтів міського відділу пробації на суму майже 130 тис. грн.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ”.

Послуги закупили у Кіровоградського обласного відділення ВБО “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД”.

“Послуги покликані знизити рівень соціально-небезпечних хвороб. Соціальні працівники допомагатимуть екс-ув’язненим у працевлаштуванні, попередженні вчинення злочинів, сприятимуть вирішенню особистих проблем. Загалом такі дії допоможуть зробити місто безпечнішим”, – зауважив директор Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.

9d34be59896393609ca6c277f9561591.jpg

Працівники відділення відзначають інноваційність та актуальність такої практики для міста.

“Послуги направлені на підвищення безпеки у Кропивницькому через профілактику соціально-небезпечних хвороб – ВІЛ, туберкульозу, гепатитів В,С. Клієнти міського відділу пробації протягом дев’яти місяців зможуть отримати консультації від соціального працівника, психолога та юриста щодо профілактики хвороб, мотивування до проходження тестування на ВІЛ, інфекцій, що передаються статевим шляхом, туберкульозу, сприяння пошуку роботи, роботи з особистими психологічними проблемами, мотивація проходження програм реабілітації для наркозалежних”, – зазначив виконавчий директор КОВ ВБО “Всеукраїнська мережа ЛЖВ” Костянтин Данильченко.

За словами експертки БО “Світло надії” Надії Тимошенко, подібні ініціативи активно працюють за кордоном та в кількох регіонах України.

907b81f8abe713b2f1cbb3fa8115238c.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар