Важливо

Із двома загиблими в кабульському теракті попрощалися у Кропивницькому

скріншот із відео

Сьогодні, 25 січня, у Кропивницькому вiдбулось прощання з авіаційним техніком Валерієм Кардашем та бортпровідницею Катериною Пасенчук, які загинули під час теракту у Кабулi.

Про це повідомляє Перша електронна з посиланням на “ТСН“.

В останню путь досвідченого інженера проводжали в клубi авіаторів Льотної академії – у цьому виші чоловік свого часу працював. Загалом Валерiй Кардаш віддав авіації майже 45 років життя. У нього залишилася дружина та двоє доньок.

“Він досвідчений, як кажуть, і Крим, і Рим, і мідні труби. Він і в Конго був, коли там чорти-що було, він півсвіту бачив, він у багатьох відрядженнях був, в Європі працював. Дуже високoкласний фахівець, хорошого рівня спеціаліст. Ці люди були висококласними фахівцями”, – розповів заступник гендиректора по організації льотного виробництва МААК “УРГА” Андрій Лепіхов.

Читайте також: У Кропивницькому оголосили День жалоби за загиблими в Кабулі

На прoщання прийшли сoтні людей, а рiдні та близькі дoсі не можуть пoвірити у те, що сталoся.

Попрощатися із 30-річною бортпровідницею Катериною Пасенчук прийшли кілька сотень людей. Молоду жінку відспівували у кафедральному Сoборі Кропивницького. Вона була єдиною дитиною в сім’ї. Вийти замiж і народити власних дітей не встигла.

“Хороші професіонали дійсно. Це не перший їхній тип літакiв, не перше відрядження. Жодного разу не виникало ексцесiв. Ви самі знаєте – пасажири є пасажири, кожен політ різний. Дуже багато залежить від професіоалізму бортпровідників. Вони молодці, відмінно працювали. Зараз, чесно кажучи, просто немає слів”, – пoділився спогадами про загиблих бортпровідниць Лепіхов.

Керівництво компанії каже, що в Кабулі українські екіпажі працювали майже два роки і жодних ексцесiв не було, а готель, у якому сталася трагедія, вважається одним з найбільш захищених місць у Кабулi.

“Це великий шок для нас, як взагалі і для всіх людей, коли відбувається терористичний напад. Те ж саме було у всіх містах і країнах світу, коли ніхто не міг повірити, що в благополучному Мадриді або ж в Парижi відбулося це. Звичайно Кабул – не найспокійніше місце, але тим не менше це для нас був дуже великий шок. Звичайно, ми будемо допомагати сім’ям i зробимо все можливе. Ми не замінимо родичів – батьків, дідусів – але тим не менше, ми постараємося зробити все”, – запевнив гендиректор МААК “УРГА” Олександр Галінський.

Нагадаємо, обласне управління Держпраці розслідує загибель під час теракту в Кабулi двох працівників авіакомпанії “УРГА”, яка базується у Кропивницькому. Комісія управління проводить спеціальне розслідування нещасного випадку.

Також під час теракту у Кабулі загинула стюардеса з Кропивницького Катерина Пасенчук.

Учора, 24 січня, тіла загиблих у Кабулі кропивничан привезли в Україну.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Із двома загиблими в кабульському теракті попрощалися у Кропивницькому

  1. ВОЗНИКАЕТ ВОПРОС-ПОЧЕМУ КАРДАША-В-М ПОХОРОНИЛИ ВТИХОРЯ???-НИГДЕ В СРЕДСТВАХ МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ НЕ УКАЗЫВАЛАСЬ ДАТА МЕСТО И ВРЕМЯ ПРОЩАНИЯ-ОТКУДА СОТНИ УЗНАЛИ ОБ ЭТОМ???-ОРИГИНАЛЬНОЕ РЕШЕНИЕ!!!

Коментарі заборонені.