Важливо

Теракт у Кабулі: загибель двох працівників кропивницької авіакомпанії підтвердили офіційно

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Наразі з’явилося офіційне підтвердження загибелі двох працівників кропивницької авіакомпанії під час теракту у Кабулі. У Афганістані загинули Дикій Олександр Дмитрович та Кардаш Валерій Миколайович.

Повідомляє Перша електронна із посиланням на офіційний сайт авіакомпанії УРГА.

Раніше перший заступник директора МААК “УРГА” Валерій Болотнов повідомляв Першій електронній газеті про неофіційні дані щодо загибелі двох працівників компанії – одного зі співробітників бачили мертвим у номері, а тіла іншого не бачили. Була надія, що він вижив. Проте наразі є офіційне підтвердження гибелі обох працівників.

“20.01.2018 р. о двадцять першій годині стався терористичний напад на готель в м. Кабул (Ісламська Республіка Афганістан), внаслідок якого загинули два співробітники авіакомпанії:
— Дикій Олександр Дмитрович – командир повітряного судна – інструктор;
— Кардаш Валерій Миколайович – інженер з технічного обслуговування повітряних суден електро-, радіо та іншого обладнання”, – йдеться у повідомленні авіакомпанії.

Уродженець Луганська Дикій Олександр Дмитрович має 31 рік стажу роботи в авіакомпаніях. Із квітня 2010 року почав працювати у кропивницькому МААК “УРГА” на посаді командира повітряного судна – інструктора. У чоловіка залишилася дружина та двоє синів 2001 та 2003 р.н.

Кардаш Валерій Миколайович – народився у Брестській області Республіки Білорусь. В авіакомпанії УРГА працює інженером із 1995 року. Загальний стаж роботи – майже 45 років. Залишилася дружина та дві доньки.

Нагадаємо, з’явилася інформація про загибель ще однієї кропивничанки – стюардеси Катерини Пасенчук, яка проживала у Борисполі.


Як повідомляє Укрінформ, за інформацією посольства, в Кабулі загинуло 7 українців, серед яких двоє жінок. Серед них – 4 співробітники авіакомпанії “Українські крила”, до яких і належали загиблі жінки, ще 2 особи – співробітники української компанії, яка зареєстрована у Кропивницькому, а 1 чоловік працював за контрактом з афганською авіакомпанією.

“Ось ці 7 осіб, тіла яких ідентифіковані, і щодо яких підтверджена інформація. Що стосується інших громадян України, які проживали на момент теракту в готелі, то вони були доправлені на базу в Кабулі. На даний час деякі з них повернулися до готелю, щоб забрати особисті речі, а деякі відправились на роботу”, – повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Таджикистані і Афганістані Віктор Нікітюк в ефірі телеканалу “112 Україна”.

За останніми даними ЗМІ, загальна кількість загиблих у результаті теракту становить 43 людини, з них 7 – громадян України.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар