Важливо

“Основа” офіційно висунула Сергія Таруту кандидатом на пост Президента України

З’їзд політичної партії “Основа” офіційно висунув свого лідера Сергія Таруту кандидатом на пост Президента України. Це рішення його однопартійці прийняли одноголосно.

Цей історичний з’їзд партії відбувся 18 січня 2019 року в столиці України – місті Києві.

Делегати з’їзду впевнені, що Сергій Тарута стане гарантом успіху держави, тому що кандидат від “Основи” володіє бездоганною діловою репутацією, досвідом управлінця, антикризового менеджера, у нього є надійна команда людей справи, а також чітка стратегія досягнення миру і розвитку української економіки.

На січневому з’їзді Сергій Тарута погодився на висунення його кандидатури від партії “Основа” на президентські вибори, які відбудуться 31 березня нинішнього року.

“Я даю згоду на висунення моєї кандидатури на вибори Президента України від політичної партії “Основа”. За цим офіційним протокольним формулюванням нашого сьогоднішнього партійного з’їзду – величезна особиста відповідальність і висока честь. Я вдячний партії за надану мені настільки високу довіру”, – сказав під час свого виступу на з’їзді Сергій Тарута.

Кандидат також запевнив, що разом зі своєю командою і при активній участі працьовитого українського народу він виконає завдання зі створення успішної та процвітаючої України.

“Можу запевнити – в Президенти йду не тільки я, йдемо – Ми: амбітна команда професіоналів, команда переможців, яких в партії “Основа” об’єднали ідеї створення успішної та процвітаючої України. Це команда з управлінським досвідом, команда з бездоганною діловою репутацією, команда – з серйозною економічною програмою. Перед нами стоять складні завдання. Їх не під силу вирішити одній людині, але їх під силу вирішити великому, сильному, працьовитому народові України”, – заявив Сергій Тарута.

Колеги по партії побажали своєму кандидату перемоги на виборах Президента України.

“Бажаю Вам, шановний Сергію Олексійовичу, перемоги на виборах. Щоб наша Україна якомога швидше почала свій рух до миру і достатку. Можете повністю розраховувати на допомогу і підтримку всієї команди “Основи” Бажаю успіхів вам, і успіху України!”, – зазначив голова партії “Основа” Андрій Ніколаєнко.

25 січня Сергій Тарута подав до Центральної виборчої комісії всі необхідні документи для офіційної реєстрації його кандидатом на пост Президента України від політичної партії “Основа”.

Програма кандидата в Президенти України Сергія Тарути – смілива і амбітна. Головні цілі кандидата від “Основи” зосереджені у назві його Програми: “Національна ідея для України: мир, достаток, повага”.

“Основа багатства України – люди. Тому головне завдання – направити ресурси країни на забезпечення безпеки громадян від зовнішніх і внутрішніх загроз, їхнього здоров’я, добробуту, задоволення освітніх та культурних запитів. Як майбутній глава держави, гарантую: мир – всій Україні, достаток – кожній українській родині, повагу – кожному громадянину”, – наголошується в Програмі, в якій детально викладається комплекс заходів і ресурсів, що забезпечать виконання заявлених кандидатом в Президенти гарантій.

Бачення майбутнього України та стратегія дій щодо реалізації положень Програми кандидата в Президенти від “Основи” представлені в основоположних документах: Мирний план “Три Основи”, Доктрина збалансованого розвитку “Україна 2030” та Програма “Принципи поваги і справедливості”.

Пріоритетами Сергія Тарути у зовнішній політиці, згідно його Програмою, є відновлення територіальної цілісності, забезпечення безпеки і захист прав громадян, просування інтересів українського бізнесу за кордоном, а також відновлення дружніх відносин з усіма країнами-сусідами.

Кандидат в Президенти України від партії “Основа” готовий застосувати свій досвід до управління країною і бере на себе відповідальність за економічний розвиток держави. Реалізація економічної програми Сергія Тарути дозволить за рахунок прискореного економічного зростання вивести Україну з кризи і реально підвищити добробут усіх громадян.

У своїй Програмі Сергій Тарута гарантує надійну підтримку і повагу в Україні людям праці, українським сім’ям, молоді, що вчиться, воїнам, пенсіонерам – усім без виключення мешканцям своєї країни.

На момент подачі документів в ЦВК Сергій Тарута – лідер політичної партії “Основа”, народний депутат України, засновник громадських організацій “Міжнародний республіканський клуб” і “Український форум”, співзасновник об’єднання “Українська Бізнес Ініціатива», а також засновник музею “Платар”.

Сергій Тарута – уродженець селища Виноградне Донецької області, 1955 року народження, закінчив Жданівський металургійний інститут і Донецьку державну академію управління. Трудовий шлях починав слюсарем мартенівського цеху меткомбінату “Азовсталь”. І потім протягом багатьох років його трудова діяльність була пов’язана з металургією. В кінці 90-х років став виконавчим директором, згодом – головою ради директорів корпорації ІСД, яка під його керівництвом стала за 10 років найбільшою в Україні транснаціональною компанією. У 2014 році Сергій Тарута очолював Донецьку облдержадміністрацію, раніше, як зазначається в автобіографії – він був депутатом Донецької обласної ради і членом Ради підприємців при Кабміні.

Рішення про офіційне висунення Сергія Тарути на президентські вибори від своєї політичної сили партія “Основа” приймала на основі внутрішньопартійних праймеріз, що проводилися у вересні 2018 року. Тоді 96% учасників праймеріз висловилися за участь партії у чергових виборах Президента України та 87% партійців – за висунення лідера “Основи” Сергія Тарути кандидатом від партії на ці вибори. Підсумки праймеріз були схвалені вересневим з’їздом партії. У роботі з’їзду брали участь 500 делегатів з усієї України. Форум проходив 22 вересня 2018 року в Києві.

“Я вдячний партії за підтримку моєї кандидатури. Ми в партії “Основа” визначаємо для себе завдання повернути повагу до людської праці – через гідні зарплати. Ми повинні повернути повагу до наших людей похилого віку – через гідні пенсії і медицину. Ми повинні повернути повагу до тих, хто вчиться – забезпечити їм гідну роботу після навчання в університеті. Ми повинні повернути повагу кожній людині. Ми повинні повернути повагу держави до громадян, а громадян – до держави. Але для цього нам треба буде побудувати таку державу, яку поважатимуть”, – заявив тоді Сергій Тарута, коментуючи підсумки праймеріз і їх утвердження з’їздом.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар