Важливо

У грудні вартість проїзду в нових автобусах може змінитися

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Вартість проїзду у нових великогабаритних МАЗах, які незабаром виїдуть на 7-ми маршрутах міста, може змінитися після 15 грудня. Саме до цієї дати виконком затвердив тимчасову вартість проїзду. До 15 грудня фахівці КП “Електротранс” мають вивчити актуальний пасажиропотік на цих маршрутах і подати нові економічно обґрунтовані розрахунки. Теоретично вартість проїзду може змінитися, як у бік здорожчання, так і у бік здешевшання.

Сьогодні, 17 жовтня, під час прес-конференції у міськраді начальник управління транспорту Олександр Вергун пояснив, що така ситуація склалася через те, що на сьогоднішній день кількість пасажирів на маршрутах нових автобусів невідома.

“За цей період ми проведемо обстеження пасажиропотоку. Ці маршрути не працювали з 2014 року і яка на них кількість пасажирів на сьогоднішній день невідомо. В розрахунках на тариф ми посилалися на інформацію з тих обстежень, які були проведені, коли працював автобусний парк”, – розповів він.

Крім того, Олександр Вергун зазначив, що раніше тут курсували автобуси марки ПАЗ, які вміщували до 50 пасажирів, а зараз виїдуть автобуси МАЗ з пасажиромісткістю близько 100 пасажирів.

До 15 грудня КП “Електротранс” планує “накатати” ці маршрути і розробити нові розрахунки. Тоді на розсуд членів виконкому винесуть нові актуальні розрахунки і вартість проїзду може змінитися.


Нагадаємо, у травні кропивницьке комунальне підприємство “Електротранс” за 69 млн 579 тис. 900 грн придбало 20 нових великогабаритних автобусів. За результатами аукціону на сайті електронних закупівель ProZorro, переможцем торгів стало ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» з Дніпра. Тоді і стало відомо, що вулицями Кропивницького курсуватимуть 20 автобусів МАЗ 103 486 виробництва ВАТ “Мінський автомобільний завод” – керуюча компанія холдинга “Белавтомаз” (республіка Білорусь).

9 жовтня, у системі електронних закупівель ProZorro відбувся аукціон, згідно з яким визначився переможець у тендері на закупівлю талонів на 40 тис. літрів дизпалива для нових автобусів. Торги із пропозицією 760 тис. грн виграло кропивницьке підприємство ТОВ “Титан-Кіровоград”. Переможець під час аукціону знизив ціну на 200 тис. грн від очікуваної вартості.

Великогабаритні МАЗи планують запустити на маршрутах № 103, 104-а, 111-б, 116, 118, 123 та 274.

12 жовтня члени виконкому затвердили тимчасовий тариф на проїзд у нових автобусах у розмірі 4 грн, а також, за пропозицією управління транспорту, внесли зміни у ряд маршрутів.

Схему проїзду по зміненим маршрутам дивіться нижче. Незмінними залишилися схеми маршрутів № 103 і 111-б, тому їх у схемі немає.

Поширити:

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*