Вражаючі образи: кропивницьким художникам позують театрали

Сьогодні, 25 травня, у Кропивницькому театрі корифеїв проводять мистецьку акцію “Вражаючі образи”, під час якої актори театру в сценічних образах позуватимуть для художників міста протягом декількох годин.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

“Цього разу ми обрали 10 образів. Кожен художник  обере для себе  локацію та той образ, який йому ближче та більше подобається. Наші актори сьогодні дві години позують, потім роблять перерву і далі працюють ще дві години. Роблять фото актора і доопрацьовують картину в домашніх умовах. Коли картини будуть готові ми виставимо їх в соціальних мережах театру на голосування. Буде три призові місця та цінні призи. Картини залишаться в театрі, будуть розміщені біля гримерок наших акторів”, –  прокоментував подію директор та художній керівник театру В`ячеслав Вандрашек.

Відтак, для митців позують актори з театралізованих вистав : “Моїй мамі сто років”, “Снігова королева”, “Попелюшка”, “Наталка Полтавка”, “Назар Стодоля”, “Ханума”, “За двома зайцями”, “Панночка”, “Ніч семи покривал” та “Сорочинський ярмарок”.

2

1

3

4

5

6

2

4

22

23

222

Нагадаємо, Нова доба Театру Корифеїв або Що несе нам вітер з Херсонщини

Читайте також: Кропивницький і херсонський театри підписали меморандум про співпрацю

Поширити:

Залишити коментар:

коментар